HAKKIMIZDA

Kapadokyada, size özel tahsis edilmiş bir kadro ve eşsiz güzellikte otantik bir otel. Akşamları ay ışığında kendisini ışığın ve doğanın ritmine bırakmış peri bacalarının dansını, yazın güneşin büyüleyici ressam ruhunu, kışın ise beyazın saflığını ve titreyen peri bacalarının özlem duyduğu baharı bekleyişlerini görebileceğiniz bir mekan, güzel atlar diyarı Kapadokya. Kapadokyanın kalbinde tüm bu güzelliklere hakim 1260 m ye yerleşmiş tipik bir Anadolu kasabası Uçhisar'da Otel Lale Saray bu büyüleyici atmosferde sizleri bekliyor.

Otel Lale Saray kulturel mimari içerisinde sıcak bir ortam ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Otel Lale Saray yılın her anında, günlük yada uzun tatillerde sizlere tutku dolu bir an yaşatır.

Kapadokya manzarasına hakim restoran ve terasımızda yemek yemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Konaklama

Lalesaray otelin de, 3 adet eski Kapadokya evinin ve tarihi bir yapının özenle restore edilmesiyle oluşturulmuş 14 oda bulunmaktadır. Otelin bir bölümü, 1200 yıl öncesine kadar Hristiyanlar tarafından da kullanıldığı görülmektedir. Şimdi de bu evler bizim mutfağımız ve odalarımızla, yemek yedikleri yerler uyudukları odalar en güzel şekilde düzenlenmiştir. Odalarımızdan bazıları kaya bazıları ise Selçuklu kemerleri ile kaplıdır. Bin yıllar öncesinin maneviyatına sadık kalınarak yapılan restorasyon, misafirlerimize modern bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Cave_Room.jpg

Mağara Oda - Manzarasız

Deluxe_double_room.jpg

Balkonlu Deluxe Oda

Deluxe-king-room.jpg

Deluxe King Suit

double-teras.jpg

Çift Kişilik Teraslı Oda

Family_Room.jpg

Aile Odası

honeymoon_room.jpg

Balayı Odası

standard_room.jpg

Standart Oda